• КО «КИЇВЗЕЛЕНБУД» – це:
  111 парків та 493 сквера
  площею 7 700 га
 • КО «КИЇВЗЕЛЕНБУД» – це:
  3 лісопаркових господарства
  площею 32 000 га
 • КО «Київзеленбуд» - це впершу чергу люди.
  На наших підприємствах працює 2063 працівники.
 
Анонси подій та акцій в яких ми беремо участь

У суботу, 21 квітня, відбудеться громадське прибирання Сирецького парку. Під час великої весняної толоки плануємо прибрати від сміття зелену зону, зробивши парк чистішим і затишнішим!

Прихопіть з собою позитивний настрій, комфортний одяг і зручне взуття. Інвентарем забезпечимо на місці. Бонус – найсмачніша солдатська каша, яку вам доводилося куштувати. Долучайтеся до великого весняного прибирання!

Весняні толоки у Києві стали добрим “трендом”, це можливість кожного свідомого громадянина внести свій вклад в чистоту і благоустрій свого міста та показати чудовий приклад дітям.

Початок: 10:00

Збір: вул. Парково-Сирецька, 4 (біля футбольного поля)

Акредитація працівників ЗМІ: 0971744178

Нагадуємо, що 21 квітня толоки відбудуться у всіх районах столиці.

18 квітня о 12:00 на території Микільського і Дарницького лісництв комунального підприємства «Дарницьке лісопаркове господарство» (мікрорайон Бортничі) відбудуться спільні комплексні навчання комунальних підприємств лісопаркових господарств та сил ГУ ДСНС України у м. Києві щодо ліквідації надзвичайних ситуацій, пов’язаних з пожежами в природних екосистемах. Захід відбудеться за участі в.о. начальника управління екології та природних ресурсів КМДА Андрія Мальованого, першого заступника генерального директора КО «Київзеленбуд» Дмитра Заруби. Фахівці проведуть тренувальний урок гасіння пожежі в лісі з використанням спецтехніки.

Мета навчання:
– досягти злагодженої оперативної роботи чергової служби, керівного складу, особового складу формувань цивільного захисту підприємства та підрозділів ДСНС при виникненні лісової пожежі та ліквідації її наслідків;
– відпрацювати практичні дії формувань цивільного захисту та персоналу у разі виникнення пожежі.

Запрошуємо представників ЗМІ взяти участь у висвітленні заходу.

Збір учасників на території : мікрорайон Бортничі, вулиця Лісова 40-42

Акредитація ЗМІ: ‎‎099-231-38-12, Карина Конопленко

Підсумки виконаних робіт за 2017 рік
5
Фестивалів
на співочому полі
120
Відремонтовано парків
та скверів
12 млн
Висаджено квітів
120 000
Висаджено дерев
та кущів