СТРУКТУРА ОБ`ЄДНАННЯ КО "КИЇВЗЕЛЕНБУД"


п/п

Підприємство Директор Адреса Телефон e-mail
1 КП УЗН Голосіївського району Скворцов Денис 03041, м.Київ, пр-т 40-річчя Жовтня,87г (т/ф) 257-50-55 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

години прийому:щодня
2 КП УЗН Дарницького району Філінська Людмила Дмитрівна 02121, м.Київ, вул.Дніпродзержинська,133/3 (т/ф) 566-00-03 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

години прийому:щодня
3 КП УЗН Деснянського району Карп Євген Анатолійович 02222, м.Київ, вул.Електротехнічна, 26 (т/ф) 546-58-86 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

години прийому:щочетверга з 16.00 до 17.00
4 КП УЗН Дніпровського району Ковшун Євген Миколайович 02660, м.Київ, пр-т Визволителів,6


(т/ф) 516-52-46 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
http://dniprouzn.com/

години прийому:щовівторка з 14.00 до 16.30


5 КП УЗН Оболонського району Ковальчук   Марія   Олексіївна 04073, м.Київ, пр-т Московський,26а (т/ф) 418-61-49 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

години прийому:щочетверга з 15.00 до 17.00
6 КП УЗН Печерського району Лисенко Сергій Миколайович 01015, м.Київ,вул Залізничне шосе,61 (т/ф) 284-86-99 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

години прийому:щочетверга з 16.00 до 17.00
7 КП УЗН Подільського району Манько Ольга Іванівна 04080, м.Київ, вул.Дмитрівська,16а т. 468-22-55 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

години прийому: щовівторка і щочетверга з 14.00 до 17.00
8 КП УЗН Солом`янського району Лукаш Олексій Олегович 03061, м.Київ, вул.Ново-Польова,95 т. 497-50-77 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
9 КП УЗН Святошинського району Магалов Аршак Михайлович 04128,м.Київ, вул.Туполева,21 (т/ф) 443-06-25 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

години прийому:щовівторка з 13.00 до 14.00
10 КП УЗН Шевченківського району
03113, м.Київ, пр-т. Перемоги,82а т. 455-64-55       ф.453-33-13 ' Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду '
Віталій Олександрович Цимбалюк

години прийому:щовівторка з 16.00 до 17.00
11 КП ЛПГ Святошинське Миколенко Олег Михайлович 03680, м.Київ, вул.Святошинська,24 (т/ф) 452-63-40 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
12 КП ЛПГ Дарницьке Явний     Михайло Іванович 02092, мКиїв, вул.Новоросійська,35 т. 568-80-71 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

години прийому:щочетверга з 08.30 до 10.00
13 КП ЛПГ Конча-Заспа Боярчук Віталій Борисович 03028, м.Київ, Тихвінський провулок,1 (т/ф) 259-11-90 ' Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду '
14 Міська станція захисту зелених насаджень Баранов        Віктор  Євгенович 04128, м.Київ, вул.Берковецька,6 т. 443-80-43 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
15 Міський декоративний розсадник "Теремки"

Буряк Андрій Олександрович

години прийому: щосереди з 16.00 до 18.00

03191, м.Київ, вул.В.Кільцева,1 (т/ф) 04598 39361 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду