Відлік своєї історії у якості міського парку Володимирська гірка починає з 40-х років ХІХ століття, коли міською адміністрацією було прийнято рішення про облаштування для проведення культурного дозвілля городян схилу Дніпра площею майже в п'ятнадцять гектар в самому центрі Києва біля Михайлівського Золотоверхого собору.

Для реалізації проекту парку знадобилося довгих десять років, що було пов'язано, в першу чергу, зі складністю створення трьохтерасної розбивки досить крутого схилу з високим рівнем грунтових вод.

Після відкриття пам'ятника хрестителю Русі Володимиру Святославовичу (960 - 1015) на середній терасі в 1853 році за парком остаточно закріплюється його нинішня історична назва.

Захват від споглядання Дніпра і навколишнього пейзажу з висоти Володимирської гірки подарував парку (1898 рік) ще одну пам'ятку - Кокорівську ажурну альтанку, яка була споруджена у найвищій точці  ландшафту.

Однак крім релігійного виховання і функції організації дозвілля міський парк на крутому київському схилі Дніпра мав виконувати важливу транспортну роль в житті Києва, про що міська адміністрація не забула, реалізувавши в 1900 році проект зі спорудження фунікулера з'єднавши верхню і нижню тераси.

На початку ХХ століття неподалік від статуї Володимира Святого з'являється ще один об'єкт, покликаний нагадати про християнські цінності мешканцям та гостям Києва - круглий дерев'яний павільйон панорами "Голгофа".

Крізь зелень верхньої тераси Володимирської гірки, затьмарюючи сонце, блищать маківки відновленого Михайлівського собору.

Хрест Володимира Святого, простягнений над всією православної землею, з високого п'єдесталу середнього ярусу парку дарує благословення і надію на краще, а сам князь пильно дивиться на працю своїх рук в надії, що його заповіти будуть виконані.

Розташований парк "Володимирська гірка" в Києві на правому березі Дніпра над річковим вокзалом поруч з Хрещатий парк.

Загальна інформація:

Адреса: Шевченківський р-н. вул.Трьохсвятительська, 4

Кількість дерев: 3108 шт.

Кількість кущів: 2778 шт.

Площа газонів: 7,7613 га

Площа квітників: 512 м2

Площа під дорогами, алеями, майданчиками: 1,9452 га

Беручи препарат Kamagra, Ви підвищуєте потенцію. Час дії цього дивного засобу становить приблизно 4 години і змінюється в більшу або меншу сторону в залежності від віку, стану здоров'я або інших індивідуальних чинників. Так як є лікарським препаратом, перед її застосуванням обов'язкова консультація компетентного лікаря. Особливо самопризначеної препарату протипоказано людям із захворюваннями серцево-судинної системи і хронічними захворюваннями печінки і нирок. Хоча в аптеках засіб відпускається без рецепта, до його застосування варто поставитися уважно.