Наводницький парк розташований між Набережним шосе і Дніпром, від моста Патона до ст. метро «Дніпро». Площа парку - 11,2 га. В основу композиції парку покладено регулярне планування. Створено «круглий зал», оточений високими зеленими стінами з пірамідальних тополь; в центрі - велика клумба з групою хвойних рослин.

У 1970 році в парку був встановлений Пам'ятник-бюст Віталію Марковичу Примакову. Скульптор Ф. А. Коцюбинський, архітектор І. Л. Шмульсон.

Пам'ятник засновникам Києва був споруджений на набережній Дніпра навесні в 1982 році - в рамках підготовки до 1500-річчя Києва.

Скульптурна композиція представлена у вигляді човна, на якому встановлено фігури легендарних братів Кия, Щека і Хорива та їх сестри Либідь. Композиція виконана з кованої міді. Біля підніжжя гранітного постаменту зроблений басейн.

За давньою легендою Київ був заснований трьома братами: Києм, Щеком і Хоривом та їх сестрою Либіддю. Вони були вражені красою Дніпровських пагорбів, зупинилися, щоб оселитися тут, і назвали місто ім'ям старшого брата Києвом.

Загальна інформація:

Адреса: Печерський р-н. вул. Набережне шосе

Кількість дерев: 5182 шт.

Кількість кущів: 10346 шт.

Площа газонів: 9,33 га

Площа квітників: 4133 м2

Площа під дорогами, алеями, майданчиками: 1,99 га

Об'єкти та споруди парку: декоративний басейн 1/60 кв.м.; урни - 59шт.; лавки - 61шт.

Беручи препарат Kamagra, Ви підвищуєте потенцію. Час дії цього дивного засобу становить приблизно 4 години і змінюється в більшу або меншу сторону в залежності від віку, стану здоров'я або інших індивідуальних чинників. Так як є лікарським препаратом, перед її застосуванням обов'язкова консультація компетентного лікаря. Особливо самопризначеної препарату не рекомендується людям із захворюваннями серцево-судинної системи і хронічними захворюваннями печінки і нирок. Хоча в аптеках засіб відпускається без рецепта, до його застосування варто поставитися уважно.