Голосіївський парк, який часто називають лісом, є найстарішим парком Україні і найбільшим парком Києва (понад 140 га). Лісом його, до речі, величають не даремно – парк дійсно є частиною природного лісу, який оточував Київ на півдні. Ще в 1631 році Києво-Печерський архімандрит Петро Могила заклав тут перший з відомих в Україні рукотворний парк. З часом він, втім, все-таки злився з навколишнім лісом, втративши свою ідентичність, а відродження почалося лише в 1957 році.

З тих пір, ось вже більше півстоліття, ця паркова зона носить ім'я Максима Рильського видатного українського поета. Велику територію парку пронизують численні алеї, доріжки і стежки  тут можна гуляти годинами, дихати свіжим повітрям, читати книгу в тіні біля самої кромки води, відпочиваючи тілом і душею. Родзинкою ж парку є каскад із чотирьох ставків, навколо яких кипить паркове життя: тут катаються на човнах і катамаранах закохані парочки, годують качок бабусі з онуками, ловлять рибу рибалки, гуляють з колясками молоді мами, а любителі активного відпочинку катаються на велосипедах (у парку працює прокат). Дітям тут теж роздолля: обладнані майданчики, два парки атракціонів, „чортове” колесо, гірки, батути, великий мотузковий парк і навіть картинг-центр для майбутніх гонщиків.

Тим, кому недостатньо просто поглянути на бронзовий бюст Максима Рильського, встановлений біля центрального входу в парк, пропонуємо ближче познайомитися з життям і творчістю українського класика і відвідати його літературно-меморіальний музей-садибу. Невеликий будиночок на тихій вулиці, що потопає в зелені, на північній околиці парку  це місце з вкрай теплою і світлою енергетикою, де час ніби завмер в середині минулого століття. Душевна атмосфера музею залишає приємний «післясмак» навіть у тих, хто не знайомий з творчістю великого поета, перекладача, літературознавця та громадського діяча.

Крім того, Голосієво вважається одним з найбільш енергетично сильних місць Києва. Голосіївська пустинь по сусідству з ним приваблює прочан не тільки з України, а й з інших країн  вважається, що матушка Аліпія, яка спочиває тут у Свято-Покровському чоловічому монастирі, була святою. У 80-х роках XX століття вона зреклася благ цивілізації і оселилася в Голосієво в дуплі величезного дерева. Тут вона силою своєї молитви лікувала людей, за зціленням до неї їдуть і тепер, через понад 20 років після її смерті.

Голосієво таїть в собі ще чимало історій і легенд. Але головне, що сьогодні приваблює сюди киян і гостей міста,  це буяння зелені і особлива атмосфера усамітненості. Голосіївський парк є ідеальним місцем для сімейного відпочинку, пікніків і прогулянок.

Загальна інформація:

Адреса: Голосіївський р-н. просп.40-річчя Жовтня

Кількість дерев: 83696 шт.

Кількість кущів: 15538 шт.

Площа газонів: 90817 га

Площа квітників: 2130 га

Площа під дорогами, алеями, майданчиками: 7,4 га

Об'єкти та споруди парку: 46576 шт

Беручи препарат Kamagra, Ви підвищуєте потенцію. Час дії цього дивного засобу становить приблизно 4 години і змінюється в більшу або меншу сторону в залежності від віку, стану здоров'я або інших індивідуальних чинників. Так як є лікарським препаратом, перед її застосуванням обов'язкова консультація компетентного лікаря. Особливо самопризначеної препарату небажано людям із захворюваннями серцево-судинної системи і хронічними захворюваннями печінки і нирок. Хоча в аптеках засіб відпускається без рецепта, до його застосування варто поставитися уважно.