Парк «Відрадний» — міський парк, розташований у Солом'янському районі міста Києва, між вулицями Михайла Донця, Героїв Севастополя та проспектом Комарова.

Парк культури і відпочинку на житловому масиві Відрадний у Солом’янському районі міста. Виник одночасно з забудовою району (1957-1963) як частина громадського ядра масиву на базі зеленої зони наколо колишнього хутора Відрадного, що залишилася вільною від забудови. Загальна площа - 25,92 га.

Після впорядкування у 1971 році парк отримав статус парка культури і відпочинку та назву «Грушки» (від назви іншого хутора, розташованого північніше). Проте, серед місцевих мешканців така назва не прижилася і парк називали так як і масив - Відрадним. Ця назва була «узаконена» лише у 1990-х роках.

Парк розташований між вулицями Героїв Севастополя і М.Донця та територією Авіаційного університету. З боку вулиці Героїв Севастополя парк (окрім вхідної групи) відділяють вузол зв’язку, спорткомплек та Центр дитячої творчості району. Облаштовано дві головні вхідні групи - з боку вулиць Героїв Севастополя і М.Донця.

Головною пам'яткою Відрадного парку вважається розташований в озері камінь, напис на якому свідчить, що саме з цього місця починається один з витоків річки Либідь.

Недалеко розташований музей національної архітектури та побуту "Мамаєва Слобода".

Загальна інформація:

Адреса: Солом'янський р-н. вул. Г. Севастополя, 37а

Кількість дерев: 2728 шт.

Кількість кущів: 13893 шт.

Площа газонів: 13,48 га

Площа квітників: 1300 м2

Площа під дорогами, алеями, майданчиками: 0,14 га

Об'єкти та споруди парку: лави - 95 шт; урни - 88 шт.

Беручи препарат Kamagra, Ви підвищуєте потенцію. Час дії цього дивного засобу становить приблизно 4 години і змінюється в більшу або меншу сторону в залежності від віку, стану здоров'я або інших індивідуальних чинників. Так як є лікарським препаратом, перед її застосуванням обов'язкова консультація компетентного лікаря. Особливо самопризначеної препарату небажано людям із захворюваннями серцево-судинної системи і хронічними захворюваннями печінки і нирок. Хоча в аптеках засіб відпускається без рецепта, до його застосування варто поставитися уважно.