Міський сад – затишне місце у гамірливій столиці. Сьогодні площа саду у столиці складає приблизно 12 гектарів. Парк було створено кілька століть тому у 1743 році – це одночасно із будівництвом Маріїнського палацу – за вказівками імператриці Єлизавети.

У ті часи тут росли виноградники, шовковичні та плодові дерева – це, дійсно, був сад із усіма його рослинними різновидами. Також у Міському саду було багато квітів, зокрема були поширені клумби з поетичною назвою «Долина троянд». Міський сад колись носив такі ймення, як: Царський та Першотравневий, - їх ви можете почути від киян і досі. Нині Міський сад розташований між Маріїнським і Хрещатим парками.

До сьогодні у парку залишився чавунний фонтан, який був ще з часів створення саду, а також пішохідний міст, який було закладено ще у 1900-х роках за проектом відомого мостового будівельника, «батька електрозварювання» Євгена Патона. Це один із перших розбірних металевих мостів в Україні. Нині довжина Мосту закоханих 50 метрів, ширина приблизно 2,2 метри. Кияни не рідко називають Парковий міст ще й «Чортовим мостом», адже з нього стрибали й ті, чиє кохання залишалося нерозділеним. Однак, попри все, Місток Закоханий у Києві – улюблене місце для зізнань у любові, пропозицій «руки і серця» та романтичних побачень. А прикрашений він відповідно – «замочками кохання», що мають скріпити любов навічно, зізнаннями в почуттях, що іноді переходять в цілі «поеми» та кольоровими стрічками.

Сьогодні більшу частину Міського саду займає спортивний комплекс «Динамо». Також у Міському саду знаходяться пам’ятники Лесі Українці, М. Глінці та М. Заньковецькій.

У міському саду відкрито літній концертний майданчик, де часто проводяться різні заходи.

 

Загальна інформація:

Адреса: Печерський р-н. вул. Грушевського

Загальна площа: 9,78 га

Кількість дерев: 6532 шт.

Кількість кущів: 875 шт.

Площа газонів: 6,96 га

Площа квітників: 1510 м2

Площа під дорогами, алеями, майданчиками: 1,63 га

Об'єкти та споруди парку: Фонтан - 2шт.;

урни - 108шт.;  контейнери - 6шт.;  лави - 114шт.

Беручи препарат Kamagra, Ви підвищуєте потенцію. Час дії цього дивного засобу становить приблизно 4 години і змінюється в більшу або меншу сторону в залежності від віку, стану здоров'я або інших індивідуальних чинників. Так як є лікарським препаратом, перед її застосуванням обов'язкова консультація компетентного лікаря. Особливо самопризначеної препарату не рекомендується людям із захворюваннями серцево-судинної системи і хронічними захворюваннями печінки і нирок. Хоча в аптеках засіб відпускається без рецепта, до його застосування варто поставитися уважно.