Солом'янський ландшафтний парк — міський ландшафтний парк, розташований у Солом'янському районі міста Києва.

Більша частина території парку знаходиться в межах урочища Кучмин Яр — природній улоговині, дном якого протікає річка Мокра.

Парк було закладено 1986 року. При цьому були проведені значні земляні роботи — переплановано схили, насипано новий шар землі та засаджено новими дерева і кущами.

Кияни знають це місце як Батиєву гору. За однією з версій істориків, тут стояв намет хана Батия, ватажка монголо-татарських завойовників.

Особливістю Батиєвої гори є те, що з цього місце відкривається краєвид майже на все місто!

Чому ж гора Батиєва? Існує легенда про хана Батия, який тут деякий час мешкав. Науковці ж засвідчують, що це аж ніяк не легенда, а історичний факт – тут дійсно, деякий час було зосереджено військо Батия. Місцевість була сприятливою для того, щоб спостерігати за процесом штурмування Києва, а також вважалася священною (за переказами монгольських жерців, на цій території витав благодатний дух). Батий, на щастя, довго не затримався у Києві, але той період залишився в історії і відбився в назві гори.

Загальна інформація:

Адреса: Солом'янський р-н. вул. Солом'янська

Загальна площа: 27,12 га

Кількість дерев: 30450 шт.

Кількість кущів: 1766 шт.

Площа газонів: 21,00 га

Площа квітників: 4200 м2

Площа під дорогами, алеями, майданчиками: 2,77 га

Об'єкти та споруди парку: лави – 26 шт., урни – 26 шт., контейнери – 2 шт.

Беручи препарат Kamagra, Ви підвищуєте потенцію. Час дії цього дивного засобу становить приблизно 4 години і змінюється в більшу або меншу сторону в залежності від віку, стану здоров'я або інших індивідуальних чинників. Так як є лікарським препаратом, перед її застосуванням обов'язкова консультація компетентного лікаря. Особливо самопризначеної препарату протипоказано людям із захворюваннями серцево-судинної системи і хронічними захворюваннями печінки і нирок. Хоча в аптеках засіб відпускається без рецепта, до його застосування варто поставитися уважно.