Парк імені Пушкіна — парк в Шевченківському районі міста Києва, в місцевості Шулявка.

Восени 1899 від глави садової комісії міської думи Ромишовского надійшла пропозиція приєднати ділянку Брест-Литовського шосе до межі міста, і розбити на цьому місці міський парк. Під будівництво було виділено 58 десятин землі.

У 1902 році в парку Пушкіна відбулася перша висадка дерев, в честь чого було влаштовано грандіозне свято. Всього було посаджено 2000 саджанців, які були подаровані відомими садівниками Вессер і Крістером. На посадку дерев були запрошені діти.

Після закінчення Великої Вітчизняної війни на території парку було відкрито виставку трофейної німецької техніки. Виставку відкривав маршал Радянського Союзу Георгій Жуков. Техніка простояла в парку до середини 60-х, а потім її відправили на переобробку.

Сам же пам'ятник Пушкіну з'явився у парку тільки в 1962 році. Над пам'ятником працювали архітектор Гнєзділов та скульптор Ковальов. Пам'ятник Пушкіну виконаний з бронзи, а п'єдестал, на якому він встановлений, з чорного лабрадориту.

Загальна інформація:

Адреса: Шевченківський р-н. Просп. Перемоги, 40

Загальна площа: 19,43 га

Кількість дерев: 4923 шт.

Кількість кущів: 1772 шт.

Площа газонів: 1,21 га

Площа квітників: 500 м2

Площа під дорогами, алеями, майданчиками: 2,17 га

Об'єкти та споруди парку: Будинок садівника -1 (36,6 кв.м)

 

Беручи препарат Kamagra, Ви підвищуєте потенцію. Час дії цього дивного засобу становить приблизно 4 години і змінюється в більшу або меншу сторону в залежності від віку, стану здоров'я або інших індивідуальних чинників. Так як є лікарським препаратом, перед її застосуванням обов'язкова консультація компетентного лікаря. Особливо самопризначеної препарату не рекомендується людям із захворюваннями серцево-судинної системи і хронічними захворюваннями печінки і нирок. Хоча в аптеках засіб відпускається без рецепта, до його застосування варто поставитися уважно.