Парк ім. Т.Г. Шевченка у Києві – це не лише ознака столиці та одного із головних університетів країни, біля якого він знаходиться – Київського державного університету ім. Т. Г. Шевченка, – але й чудове місце для прогулянок та відпочинку.

Доглянутий парк з чудовими насадженнями – це не просто окраса біля головного червоного корпусу університету, це ще й місце, яке має свою цікаву історію створення.

За однією з версій, парк біля університету виник після того, як навчальний заклад відвідав імператор Бразилії Дон Педро. Адже імператор був дуже здивований, що біля такого закладу немає ніяких насаджень, а лише суцільний пустир. І, вважається, що саме за рекомендаціями і порадами Дона Педро тогочасний Київський, Подільський і Волинський генерал-губернатор Олександр Безак розпорядився про створення парку.

Так, на місці пустиря у 40-х роках 19 століття з’явився чудовий парк, що є відпочинком для студентів та викладачів і окрасою та презентацією міста для гостей.

Проекцією цього паркового комплексу займався садівник Карл Христіані. Завдяки йому на території понад 5 гектарів було створено зелену зону. Тоді парк носив назву Університетського. А за часів правління Миколи Першого цю місцевість було перейменовано у Миколаївський сквер, а на території було встановлено пам’ятник государю. І лише у 1939 році парк назвали на честь славного українського поета Тараса Шевченка.

Сучасний парк Шевченка – це прямокутна паркова ділянка, якою проходять дві головні перпендикулярні алеї і ще кілька діагональних, а оточує парк обхідна кільцева дорога. Парк Шевченка – один із найзатишніших у Києві.

 

Загальна інформація:

Адреса: Шевченківський р-н. кут вул. Володимирської та Терещинківської

Зальна площа: 5,28 га

Кількість дерев: 1202 шт.

Кількість кущів: 4467 шт.

Площа газонів: 2,9862 га

Площа квітників: 900 м2

Площа під дорогами, алеями, майданчиками: 1,5337 га

Об'єкти та споруди парку: Будинок садівника -1 (105 кв.м)

 

 

 

Беручи препарат Kamagra, Ви підвищуєте потенцію. Час дії цього дивного засобу становить приблизно 4 години і змінюється в більшу або меншу сторону в залежності від віку, стану здоров'я або інших індивідуальних чинників. Так як є лікарським препаратом, перед її застосуванням обов'язкова консультація компетентного лікаря. Особливо самопризначеної препарату протипоказано людям із захворюваннями серцево-судинної системи і хронічними захворюваннями печінки і нирок. Хоча в аптеках засіб відпускається без рецепта, до його застосування варто поставитися уважно.