Комунальне підприємство лісопаркове господарство "Конча-Заспа" засновано в 1957 році згідно указу президії Верховної Ради УРСР від 21.03.1957 р.

Лісові масиви комунального підприємства лісопаркового господарства "Конча-Заспа" знаходяться на території Голосіївського району м. Києва загальною площею 2884 га, територіально розташовані в південно-західній частині столиці.

До складу господарства входить два лісництва: Дачне – 1753 га та Конча-Заспівське – 1131 га, а також цех переробки деревини.

Відповідно до лісорослинного районування лісові масиви підприємства відносяться до південної частини Українського полісся, де формуються соснові насадження з домішками у складі дуба, ясеня, берези, а в низинах – вільхи чорної.

Переважна частина території підприємства (1862,2 га) входить до меж національного природного парку "Голосіївський" без вилучення у землекористувача.

Також на території підприємства розміщений ландшафтний заказник місцевого значення "Жуків острів" площею 123,4 га та 7 зон масового відпочинку населення, загальна площа яких становить 670,4 га.

Основним завданням комунального підприємства "Лісопаркове господарство "Конча-Заспа" є збереження, відтворення, охорона та захист міських лісів від пожеж, шкідників і хвороб, формування біологічно стійких насаджень, організація належного відпочинку відвідувачів лісових масивів. Комфорт, належний стан лісових насаджень та привабливість лісів для киян і гостей столиці завдяки своїй наполегливій праці забезпечують 75 працівників підприємства.

КП ЛПГ "Конча-Заспа" знаходиться за адресою: м. Київ, Тихвінський провулок,1; тел. (044) 259-11-90.

Інфо ЛПГ Конча-Заспа

Беручи препарат Kamagra, Ви підвищуєте потенцію. Час дії цього дивного засобу становить приблизно 4 години і змінюється в більшу або меншу сторону в залежності від віку, стану здоров'я або інших індивідуальних чинників. Так як є лікарським препаратом, перед її застосуванням обов'язкова консультація компетентного лікаря. Особливо самопризначеної препарату не рекомендується людям із захворюваннями серцево-судинної системи і хронічними захворюваннями печінки і нирок. Хоча в аптеках засіб відпускається без рецепта, до його застосування варто поставитися уважно.