Комунальне підприємство "Дарницьке лісопаркове господарство" засновано у 1956 році.

Загальна площа лісового фонду КП "Дарницьке ЛПГ" становить 16228 га.

До складу підприємства входить 5 лісництв (Броварське, Білодібровне, Дніпровське, Микільське, Дарницьке) та Броварський цех механічної переробки деревини.

В лісових насадженнях переважаючою деревною породою (більше 85%) є сосна звичайна, наявні також дуб, береза, вільха, клен, липа, бук, граб, модрина.

На території лісового фонду ліспаркгоспу розташовані 15 зон масового відпочинку населення та рекреаційні пункти, загальна площа яких складає близько 2 тис. га.

Щорічно ліспаркгосп проводить заходи благоустрою лісів, ремонт існуючих та влаштування нових рекреаційних пунктів для відпочинку населення.

КП "Дарницьке ЛПГ" здійснює обробку та переробку лісоматеріалів, в результаті чого виготовляються вироби з деревини, товари народного вжитку, елементи благоустрою, садові та паркові меблі та багато інших виробів.

Підприємство постійно бере активну участь у традиційних щорічних виставках квітів та інших заходах ландшафтного оздоблення і благоустрою територій.

На підприємстві працює близько 300 працівників, які своєю щоденною сумлінною та самовідданою працею забезпечують належний стан лісових насаджень, їх охорону від пожеж, забезпечують комфортність та привабливість лісів для киян і гостей столиці, покращення соціального та культурно-побутового рівня населення, виховання належної екологічної культури громадян з метою збереження та примноження природних багатств.

КП "Дарницьке ЛПГ" знаходиться за адресою: м. Київ, вул.Новоросійська, 35, тел. (044) 568-80-71.

Інфо Дарницьке ЛПГ

Відповідальні особи по лісництвах

Беручи препарат Kamagra, Ви підвищуєте потенцію. Час дії цього дивного засобу становить приблизно 4 години і змінюється в більшу або меншу сторону в залежності від віку, стану здоров'я або інших індивідуальних чинників. Так як є лікарським препаратом, перед її застосуванням обов'язкова консультація компетентного лікаря. Особливо самопризначеної препарату небажано людям із захворюваннями серцево-судинної системи і хронічними захворюваннями печінки і нирок. Хоча в аптеках засіб відпускається без рецепта, до його застосування варто поставитися уважно.