Комунальне підприємство «Святошинське лісопаркове господарство» засновано в 1956 році.

Приміські ліси підприємства розміщені на території Святошинського, Оболонського та Подільського районів м. Києва загальною площею 12510 га.

До складу підприємства входить чотири лісництва (Межигірське, Пуща-Водицьке, Київське, Святошинське) та цех переробки деревини. Переважаючою деревною породою лісових насаджень (86%) є сосна звичайна, також  є лісові насадження дуба звичайного, берези, вільхи клена та ін.

Підприємство здійснює роботи по благоустрою території лісопарку. В зонах відпочинку встановлюються комплекти лісових меблів, навіси від дощу, урни для сміття. На території лісового фонду підприємства створено та функціонує 16 зон масового відпочинку.

На цеху переробки деревини виготовляються лісові та лісопаркові меблі, інші вироби широкого вжитку.

На підприємстві працює більше 200 працівників, для яких ключовим пріоритетом ведення лісового господарства у приміських лісах є забезпечення їх екологічних функцій. Основними критеріями є підтримка життєздатності лісових екосистем, зміцнення захисних функцій лісів.

Комунальне підприємство «Святошинське лісопаркове господарство» знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Святошинська, 24, тел. (044) 452-63-40.

Інфо Святошинське ЛПГ


Беручи препарат Kamagra, Ви підвищуєте потенцію. Час дії цього дивного засобу становить приблизно 4 години і змінюється в більшу або меншу сторону в залежності від віку, стану здоров'я або інших індивідуальних чинників. Так як є лікарським препаратом, перед її застосуванням обов'язкова консультація компетентного лікаря. Особливо самопризначеної препарату протипоказано людям із захворюваннями серцево-судинної системи і хронічними захворюваннями печінки і нирок. Хоча в аптеках засіб відпускається без рецепта, до його застосування варто поставитися уважно.