Запрошуємо до обговорення концепції влаштування скверу на вул. Тверський тупик у Печерському районі.

Працюючи над концепцією, ми враховували, що сквер розміщений в історичній місцевості з архітектурними пам’ятками. Особливість ділянки – сусідство з кріпосними валами.

Площа ділянки під капітальний ремонт – 1,6945 га. Сквер поділено на прогулянкову та спортивну зони. У кожній з них ми вирішили відобразити елементи, пов’язані із нашою історією – відповідні інформаційні стенди, стилізовані ігрові елементи. Родзинкою скверу мають стати чагарникові 3D-моделі, які повторюватимуть контури Києво-Печерської цитаделі, Васильківського,  Госпітального та Звіринецького укріплень.

За концепцією, площа прогулянкових доріжок з ФЕМ складатиме більше 2 000 кв.м., газонів – 7348 кв.м., чагарників – 805 кв.м. Пропонується висадити у сквері також дерева, які в різні пори року додаватимуть скверу барв: павловнія навесні розпускатиметься бузковим цвітом, а  гінкго білоба восени набиратиме золотаво-жовтого кольору.

Чекаємо на Ваші коментарі та слушні зауваження, які будуть враховані в подальшій роботі над концепцією та проєктом.


Цей День, осяяний визнанням цілісності й непохитності цілої нації, нашого прагнення відстоювати правду та справедливість на єдину, непохитну, неділиму Україну! Лише згуртованість дає змогу гідно відповідати на виклики сьогодення, боронити землю і будувати незалежну державу.
Давайте берегти те, що було документально затверджено 101 рік тому і лише додавати ваги й значення Дню Соборності!


Щедрий вечір йде, щедрі дарунки несе!
Його ще величають Старим Новим роком! Тож нехай в минулому залишаться старі образи й неприємності, і їм на зміну прийдуть нові мрії та враження. Зичимо щедрості долі на добро, на щастя, на успіхи. Щоб завжди в домі панував достаток, а серця зігрівала любов!

 

Вже п’ятий рік поспіль підприємства, що входять до КО «Київзеленбуд», на початку січня відкривають пункти по збору та утилізації новорічних дерев. Сьогодні презентували роботу одного з пунктів на базі КП УЗН Оболонського району – було показано, як з дерева роблять щепу і роз’яснено, чому бажано приносити ялинки та сосни на утилізацію, а не просто викидати на смітник.

Детальніше…


 

Сьогодні відбулася робоча нарада у парку «Відрадний» у Солом’янському районі щодо розчистки та благоустрою озера. В обговоренні взяли участь представники КО «Київзеленбуд», Управління екології та природних ресурсів КМДА, КП УЗН Солом’янського району, проєктної організації ТОВ «Ріальто», підрядника 2018-2019 рр. ТОВ «Будмонтажсервіс І». Також до конструктивного діалогу долучилася і місцева громадськість.
Зокрема, було роз’яснено порядок завершального етапу робіт у 2020 році. Так, по завершенню замивання бетонних та пластикових шпунтів, буде розчищено акваторію до проектної відмітки, передбачено улаштування зворотних фільтрів у пазухах шпунтів та протифільтраційної геомембрани, навантаження геомембрани піщаним баластом. Після вже будуть демонтовані тимчасові перемички, з’їзд/виїзд на територію акваторії та благоустрій території.
Як зазначає керівник проєктної організації, вже за 2 роки після завершення ремонтних робіт буде відновлена екосистема водойми.

 


722 працівники столичних комунальних підприємств по утриманню зелених насаджень, 51 одиниця техніки для розчищення снігу та 7 т протиожеледних сумішей. З таких цифр розпочався наш ранок сьогодні.
Сніг, який вже став більше бонусом до зими, ніж її атрибутом, не є несподіваним для наших підприємств. Ми завжди напоготові, щоб навіть сніжний ранок був комфортним – працівники районних КП УЗН розчищають доріжки у парках та скверах, чистять сходи, прибирають сніг на дитячих майданчиках, бульварах, проспектах, площах, посипають їх протиожеледними сумішами.
#КиєвуКомфортнимБути


З прийдешнім Різдвом Христовим, друзі!
Дуже хочеться, щоб Різдво принесло спокій нашій Україні, нашій планеті, яка палає у вогні і суперечках. І нехай сьогодні будуть почуті наші молитви про мир і злагоду у кожній родині, у кожній країні.
Нехай це світле і радісне свято принесе кожному з нас щастя любити і вірити в дива!


У 2020 році передбачено кошти на продовження робіт з розчистки та благоустрою озера у парку «Відрадний» у Солом’янському районі. Сьогодні, 03.01.2020, заплановано запуск процедури відкритих торгів для визначення переможця на виконання відповідних робіт. Так, на цей рік заплановано:
1. Розчищення акваторії до проектної відмітки;
2. Улаштування зворотних фільтрів в пазухах шпунтів;
3. Влаштування протифільтраційної геомембрани;
4.  Навантаження геомембрани піщаним баластом;
5.  Демонтаж тимчасових перемичок;
6.  Демонтаж з’їзду/виїзду на територію акваторії;
7. Благоустрій території.
По завершенню цих робіт озеро буде здано в експлуатацію. За розрахунками фахівців, повне відновлення екосистеми водойми відбудеться протягом 2-3 років по завершенню будівельних робіт.

Детальніше…


З новим роком! Із реалізацією нових планів, новими здобутками і новими позитивними емоціями!
2020-й неодмінно стане роком, коли мрії здійснюються! Бажаємо любові й затишку в родині, теплих спогадів від зустрічей з друзями, задоволення від роботи, достатку і легкості на кожному кроці!


Якщо ви ставите вдома на новорічно-різдвяні свята зрізану ялинку (ми віримо, що куплену в офіційних точках продажу з відповідним маркуванням дерева), потрібно запланувати вже зараз, куди ви її потім дінете. Є правильне рішення – віддати у пункт утилізації. Тут хвойне дерево подрібнюють на щепу, щоб навесні використати для мульчування лунок дерев та кущів, це дозволить захистити ґрунт від пересихання і перегріву.
З 2 січня у столиці працюватиме 15 пунктів: 10 – на територіях виробничих баз районних КП УЗН, і 5 – на територіях садиб лісництв КП «Дарницьке ЛПГ».
Деталі в таблиці за посиланням – https://cutt.ly/Lrr76Mh

1 2 3 33