Весна – час відпочинку у лісі. Ліс гостинно зустрічає усіх, хто шукає у ньому відпочинку, проте. він вимагає дбайливого ставлення до себе. Розумне користування дарами природи – невід’ємне право людини. Але зловживання правилами безпеки призводить до виникнення лісових пожеж.

Детальніше…


Всесвітній день мігруючих птахів був ініційований у 2006 році Угодою про збереження афро-азіатських мігруючих водно-болотних птахів у співпраці з Конвенцією про збереження мігруючих видів тварин як глобальна інформаційно-освітня кампанія, спрямована на створення сприятливих умов для мігруючих птахів та середовища їхнього проживання в усьому світі.

Детальніше…


Обирайте проекти, підтримуйте команди та голосуйте за п’ятірку найкращих!


Важко переоцінити важливість створення зелених зон біля автомагістралей. Тому КО “Київзеленбуд” разом із своїм КП УЗН Голосіївського району облаштували затишний сквер на проспекті Науки, 4. Гуляйте, відпочивайте, насолоджуйтесь природою посеред міста!


Втілені підприємствами КО “Київзеленбуд”, а також запрошеними майстрами ландшафтного дизайну сюжети відомих казок, занурили відвідувачів у вихр яскравих вражень та емоцій під час відкриття квіткової виставки «Казки світу».

Детальніше…


Виставка тюльпанів

Залишилось 2 дні до головної казкової події – виставки тюльпанів 🌷 "Казки світу"!🌷

Gepostet von КО "Київзеленбуд" am Dienstag, 23. April 2019


иївщини називають «легенями міста» і немає жодного сумніву у тому, що в сучасних екологічних умовах вони несуть важливу оздоровчу функцію для жителів мегаполісу. Окрім приємного дозвілля, ліси виробляють такий необхідний усім кисень та фітонциди, що  знищують хвороботворні бактерії. Годі й казати, що на загальну площу в 31 628 га, що належать лісопарковим господарства (ЛПГ) КО «Київзеленбуд», наразі йде дуже велике рекреаційне навантаження у співвідношенні кількості жителів та гостей столиці до кількості облаштованих зон відпочинку. Тому ЛПГ окрім підтримання, догляду та відновлення санітарного стану лісу приділяють неабияку увагу облаштуванню для киян та гостей міста рекреаційних зон.

Детальніше…В рамках роботи XIII Міжнародної спеціалізованої виставки квіткового бізнесу, садівництва, ландшафтного дизайну та флористики в Україні, що охоплює сферу муніципального озеленення «Flower Expo Ukraine» КО «Київзеленбуд» разом із своїми районними управліннями зеленими насадженнями (УЗН) та міським розсадником «Теремки» представило свій стенд.

Детальніше…


Ліс навколо Києва не дадуть спалити: як підготувалися спеціалісти

Як нагадує «Київзеленбуд», в пожежонебезпечний період в’їзд в ліс автомобілів суворо заборонений.  На 170 дорогах, що ведуть з міста в ліси, стоять шлагбауми. Тому у лісі можна гуляти тільки пішки. За розведення багать лісові патрулі мають право стягувати адміністративний штраф. Нагадаємо, що найбільш  пожежонебезпечні ділянки – це соснові ліси в районі Вишгорода, на околицях Дарницького, Деснянського районів. Розводити багаття, смажити шашлики дозволяється в пікнікових зонах, які вже облаштовані.

Детальніше…


25 квітня на території Печерського ландшафтного парку «Співоче поле» традиційно відчиняє двері дев’ята щорічна виставка тюльпанів, яку вже так полюбили жителі та гості столиці.

Детальніше…

1 2 3 23