Розпочато роботи з капітального ремонту парку «Радунка» у Дніпровському районі. Зокрема, заплановано оновити частину парку вздовж вул. Райдужна.

Зараз проводяться демонтажні роботи, по завершенню яких буде розпочато ремонт сходів, влаштування пандуса, доріжок та гумового покриття на дитячих майданчиках. Також у парку з’явиться майданчик для гри в шахи та фотозона.

 На території «Радунки» будуть висаджені нові дерева та кущі.


8 липня ми відзначаємо тепле та особливе свято – День родини. Обійміть своїх близьких, знайдіть час та приділить їм увагу, зателефонуйте, напишіть. Або ж влаштуйте сімейну прогулянку у парку. Час, проведений разом – особливо цінний. А ми будемо дбати, щоб він був ще й комфортним


Ви його впізнаєте з перших кадрів – парк «Наталка» на березі Дніпра. Коли сутінки огортають місто, він забарвлюється в особливі кольори – затишні, теплі, романтичні…


Відбулися планові командно-штабні навчання рятувальних служб міста щодо ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, спричиненої лісовими пожежами. Захід проводився  на базі КП ЛПГ «Конча Заспа».

Участь у навчаннях взяли працівники київських лісопаркових господарств, представники Головного управління ДСНС України у м. Києві, КАРС та поліції. Загалом залучили 15 одиниць техніки та більше 50 осіб.

Детальніше…


Ви давно гуляли бульваром Лесі Українки? Посеред шумного міста, коли здається, що час біжить невблаганно, зупиніть погляд на яскравих квітах. Насолодіться красою троянд сповна…


«Вікі любить Землю» — це частина міжнародного конкурсу Wiki Loves Earth, який був започаткований в Україні 2013 року. Конкурс має на меті створити якомога повнішу базу фотографій пам’яток природи і об’єктів природно-заповідного фонду на території України для ілюстрування Вікіпедії та інших проектів.
Журі визначить найякісніші фотографії у кожній області та по всій Україні. Призи отримують також учасники, які сфотографують найбільшу кількість пам’яток природи (як у кожній області, так і по Україні загалом) — і переможці спецномінацій.
Конкурс триватиме до 31 липня.
Більше за посиланням http://wle.org.ua/


Те, що прописано у Конституції сухою державною мовою, є нашими опорами як громадян України. Це наш головний закон . Його потрібно шанувати і слідувати йому.
В День Конституції хочеться побажати кожному з нас свободи та впевненості у виборі. Любіть свою Україну!25 червня відбулося офіційне відкриття першої черги капітального ремонту парку «Совки» у Святошинському районі.

«До недавнього часу це був, скоріше, занедбаний ліс, ніж міський парк для комфортного відпочинку. Тут була захаращена територія без освітлення, вбиральні та майданчиків для дітей чи занять спортом. Унікальність парку “Совки” в тому, що це – лісопарк. Єдиний, що знаходиться в лісовій зоні. Тому важливо було зберегти таку особливість зони відпочинку», – зазначив міський голова Києва Віталій Кличко. 

Парк «Совки» був створений у 1976 році. Він є частиною урочища «Скарбовий ліс». Площа парку – 35,4 га. На 80% території переважають насадження сосни. Також у парку ростуть червоні дуби, клени та черемхи. Якщо пройти вглиб парку, можна потрапити до березового гаю.

«Сьогодні парк «Совки» – це територія для затишного відпочинку. Він не схожий на інші київські парки, має свій характер та особливості. Вважаю найкращим підтвердженням того, що нам вдалося створити комфортний простір, це велика кількість відвідувачів, усмішки дітей та позитивні емоції тих, хто тут відпочиває», –   розповів в. о. генерального директора КО «Київзеленбуд» Олексій Король. 

Детальніше…


Поки дорослі знемагають від спеки, діти щиро радіють водограям у парках: ловлять воду в долоні, обливають один одного, а дехто влаштовує справжні купання. Їхня безпосередність не може залишати нас байдужими.
Коли діти щасливими повертаються з прогулянки у парку – це найкраща оцінка нашій роботі. 

1 2 3 46