МДР «Теремки»  один з найбільших виробників якісного садивного матеріалу  – декоративних рослин та газонних трав у Києві, що забезпечує місто зеленими насадженнями.

Детальніше…


Усіх бажаючих зробити наше місто чистим зпрошуємо приєднатись до нас! Розклад толок можна подивись за посиланнями 

РОЗКЛАД ВЕСНЯНИХ ТОЛОК

 

Зробимо Київ чистим та зеленим разом!


КО “Київзеленбуд” та районні Управління зеленими насадженнями запрошують усіх бажаючих долучитися до висадки дерев. Ящо ви маєте бажання приєднатись до робіт з озеленення нашого міста, будь ласка зареєструйтесь зазделегідь за телефонами КП УЗН району де б ви хотіли допомогти.

ГРАФІК ПОСАДКОВИХ РОБІТ

*Дати та час висадки можуть бути змінені у разі несприятливих погодних умов або інших обставин


Двійчі на рік КО «Київзеленбуд» разом з районними УЗН піддаються нападам з боку активістів та усіх небайдужих із запитаннями щодо фаховості обрізки дерев, яка здійснюється у місті з осені до весни.

Щоразу, коли на думку активістів, гілля дерев підрізано занадто радикально, у ЗМІ піднімається хвиля критичних публікацій.

Для розʼяснення різновидів обрізки дерев КО «Київзеленбуд» керується «Правилами утримання зелених насаджень у населених пунктах України» затвердженими Міністерством будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України.

Тому згідно цих Правил фахівці обʼєднання обрізають дерева орієнтовно з 15 жовтня до 15 квітня в період мінімальної циркуляції соків – навесні до розпускання бруньок або восени після опадання листя.  Детальніше…


1 березня до оранжереї КП УЗН Оболонського району завітав заступник голови КМДА Petr Panteleev  щоб дізнатися, як готуються до масштабного облагороджування клумб столиці навесні.

Під час невеликої екскурсії директор КП УЗН Оболонського району Ковальчук Марія розповіла про тисячі квітів, які планується висадити у парку Наталка, інших парках та скверах району і звісно про тюльпани, які прикрасять щорічній фестиваль тюльпанів на Співочому полі.

Детальніше…


В четвер 28 лютого 2019 року о 18:30 в Київському Міському Будинку Природи (вул. Рогнідинська, 3) відбудеться Зелений meet-up: можливості громадського бюджету-2020.

Мета: налагодити зв’язки між небайдужими до інструментів вирішення проблем з довкіллям разом з представниками КП «Центр публічної комунікації та інформації», а також, з авторами успішно реалізованих проектів.

Взяти участь мають можливість усі охочі, які завчасно зареєструються в системі (реєстрація безкоштовна). Зустріч буде проходити в неформальному спілкуванні, де автори проектів будуть розповідати та навчати цьогорічних учасників як втілювати свої власні ідеї в життя. Кожен буде мати можливість поділитися власним досвідом задля уникнення тотожних помилок.

Дата та місце зустрічі: 28 лютого 2019 року о 18:30, Київський Міський Будинок Природи.

Інформація про захід: https://www.facebook.com/events/389241954993485/ Реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSepfYHOKfxQio4xzpjJYEQjDcY8ncQFwOalKGsDbQJseCJpZA/viewform

Чекаємо на Вас!

 

 


Первоцвіти – дивовижні рослини, що пристосувались цвісти тоді, коли в лісі ще немає листя і кожен сонячний промінь доходить до землі. Ці красиві квіточки знаходяться на межі зникнення та занесені до Червоної книги України.

Детальніше…


Найближче весна відчувається тут. Перші тюльпани🌷, гіацинти, фіалки та інші квіти пророщені 🌱дбайливими руками наших озеленювачів вже чекають на висадку у грунт.💗 Детальніше…


Вперше в Україні на території Печерського ландшафтному парку 14 лютого було відкрито всесвітньо відомий фестиваль Гігантських Китайських Ліхтарів. Близько 30 різних інсталяцій з 15 000 лампочок і більше 2 кілометрів шовку створювали майстри з Китаю близько двох тижнів, аби здивувати гостей заходу. Ліхтарі у формі панд, фламінго, лісу з оленями та інших образів із китайських народних казок і легенд, а також найбільша цікавинка – 40-метровий дракон  – заполонили враженнями своїх перших відвідувачів!

Детальніше…


 З початку 2019 року було скасовано державні  стандарти, розроблені до 1992 року (переважно всі державні ГОСТи), на заміну яких мають бути введені європейські стандарти (EN) або, у разі відсутності таких – міжнародні (ISO). Для спеціалістів лісопаркових господарств було проведено навчання з лісового товарознавства, на базі Укрцентркадрліс,  по завершенню якого кожен працівник отримав сертифікат.

Детальніше…

1 2 3 22