Маленькі сквери у дворах, поряд із житловими комплексами – це місця, повз які ми проходимо зранку, йдучи на роботу, ввечері, повертаючись додому, тут батьки  гуляють із дітьми, старше покоління проводить багато часу. І саме тому такі місця мають бути затишними.  Створюючи сквери із новими доріжками, лавами, майданчиками для дітей, висаджуючи там дерева й кущі, ми прагнемо дати киянам можливість відпочивати поряд із будинком і не витрачати час на дорогу до центральних парків.

Детальніше…


У матеріалах, оприлюднених на сторінці Деснянської РДА у мережі Фейсбук, щодо проекту будівництва ТРЦ «Лісовий» між Броварським проспектом та вул. Кіото загальною площею 7,2 га, близько 3 га території становлять землі лісового фонду комунального підприємства «Дарницьке лісопаркове господарство». Зокрема, мова йде про виділи 23, 16, 17 та частково 18, 19 кварталу 57 Дніпровського лісництва.

Територія кварталу 57 Дніпровського лісництва віднесена до земель лісогосподарського призначення і надана у користування КП «Дарницьке ЛПГ», що підтверджується чинними планово-картографічними матеріалами лісовпорядкування.

Детальніше…


Працівники КП “ЛПГ “Конча Заспа” напередодні свого професійного свята зробили подарунок для відпочиваючих – оновили рекреаційну зону.

Детальніше…


Працівники лісу – люди особливої професії, Їхня місія важлива, можливо, часом применшена сьогоднішнім поколінням, проте обдарована вдячністю  майбутніх.
Напередодні професійного свята керівництво КО “Київзеленбуд” привітало працівників київських лісопаркових господарств: Дарницького, Святошинського та Конча Заспа.

Детальніше…


Екологічні проекти – це не просто вимога часу. Це ще цікаво й пізнавально.

Саме такою стане «Екостежка у Виноградарському лісі» – проект, який став один із переможців минулорічного Громадського бюджету (№1050). Олексій Коваленко як автор зазначає, що влаштування таких локацій дозволить підвищити екологічну грамотність щодо правил поведінки в лісі, вчитиме дбайливому ставленню до лісу та його мешканців.

Детальніше…


Більше 3000 саджанців висадять у Києві вже цієї осені. Робінія, клен, граб, тополя, платан, ялина, ясен та інші дерева зовсім скоро прикрасять столицю. Адже як тільки літо йде на спочинок, приходить час висаджувати дерева.

Детальніше…


Найчастіше киян турбують питання щодо поливу зелених насаджень, капітальних ремонтів парків та скверів, їхнього освітлення, незаконного встановлення МАФів та благоустрою. Такими були звернення від містян до в.о. генерального директора КО “Київзеленбуд” Олексій Король під час прямої лінії у “Контактному центрі міста Києва 1551”.
Дякуємо тим, хто дзвонив та писав, за небайдуже ставлення до нашого міста. Ті питання, які потребують часу для вирішення, взяті в опрацювання.
Ми завжди готові відповісти на ваші питання і дослухатися до ваших звернень. Ви можете надсилати листи на адресу вул. Кудрявська, 23; на електронну пошту info@kievzelenbud.com або записатися на прийом, який проходить щочетверга з 10:00 до 13:00 у КО “Київзеленбуд” (запис на прийом за телефоном (044) 272-40-18).
Ми відкриті до діалогу!


Сьогодні пролунав перший дзвоник, і у дітей розпочалося навчання. Однією з тем, запропонованих Міністерством освіти та науки України для першого уроку 1-4 класів став вислів «Здоров’я природи – здоров’я людини». Символічно, що саме сьогодні ми разом із маленькими школярами Гімназії-інтернату № 13 м. Києва висаджували дерева та кущі.

 

Детальніше…


Керівництво КО «Київзеленбуд» взяло участь в обговоренні пропозицій змін у державні будівельні норми щодо благоустрою – ДБН Б.2.2-5-2011 «Благоустрій територій», а також до Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах.

 

Детальніше…


Відбулося офіційне відкриття після капітального ремонту парку «Пуща Водиця» в Оболонському районі столиці. Парк розташований у місці з мальовничою природою, поруч розташоване озеро Горащиха.

Під час планування капітального ремонту у парку «Пуща Водиця» важливо було зберегти природний ландшафт та історичне значення цього місця, адже парк відомий  як місце відпочинку киян ще з кінця 19 століття.

Детальніше…

1 2 3 26