Відтепер всі зелені зони Києва будуть обліковуватися в єдиній електронній мапі. Олексій Король, в. о. генерального директора КО «Київзеленбуд», на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань екологічної політики представив проєкт Реєстру зелених зон комунальної власності територіальної громади м. Києва.

Детальніше…


Ще п’ять років тому у нас не було Дня захисника України, адже привітання було суто символічним, і не було навіть потреби виділяти його з-поміж інших по-особливому. Та, за класиком, “життя вносить свої корективи”, корективи в історію і долі цілих поколінь. І сьогодні з Днем захисника України ми вітаємо конкретних людей, тих, хто оберігає нашу незалежність і право бути вільними. Ви достойні звання героїв, шани і поваги!
Ми віримо і впевнені, що завдяки вам над Україною буде чисте мирне небо!
Бережіть себе!

 


Коли вечір опускається на місто, зірки починають сяяти яскравіше. І на Співочому полі вони зараз особливі, бо ж це сузір’я із хризантем!
Ви маєте побачити “Квіткове сузір’я” у вечірній час – тут панує неймовірна атмосфера!

Вечірнє "Квіткове сузір'я" на Співочому полі

Коли вечір опускається на місто, зірки починають сяяти яскравіше. І на Співочому полі вони зараз особливі, бо ж це сузір'я із хризантем! Ви маєте побачити "Квіткове сузір'я" у вечірній час – тут панує неймовірна атмосфера!

Gepostet von КО "Київзеленбуд" am Dienstag, 8. Oktober 2019


Комфортний та затишний сквер за зразком ризьких двориків було відкрито сьогодні на ділянці між вулицями Омеляновича-Павленка та пров. Бутишева.
По центру скверу облаштовано карту Латвії з гранітних плит і встановлено стелу з художньою підсвіткою, яку створили латвійські майстри.
Також тут замінено мощення, встановлені сучасні елементи благоустрою, прокладено автоматичну поливозрошувальну мережу. Працівники КП УЗН Печерського району влаштували рулонний газон, висадили квітник з трояндами із Латвійського ботанічного саду.
Реконструкцію даної території ініціювало Посольство Латвії в Україні. Всі роботи виконувалися коштом латвійської громади в подарунок місту Києву.
За словами дипломатів, вже незабаром у Ризі буде створено сквер, присвячений столиці України.

 


У кожному районі столиці наші КП УЗН та ЛПГ разом із киянами прибирають сміття і навіть цілі сміттєзвалища, вигрібають листя з газонів, готують зелені зони до зими. Словом, піклуються, щоб Київ був чистим та комфортним.
Крім того, саме зараз найкращі умови для висаджування дерев і кущів. Сьогодні на території парку культури та відпочинку Гідропарк створили Алею київських шкіл. Діти разом з директором парку Олегом Челомбитько та працівниками КП УЗН Дніпровського району висадили майже 60 дерев.
Піклуватися про рідне місто легко!


Фестиваль хризантем «Квіткове сузір’я» офіційно відкрито!

«Важко уявити київську осінь без Фестивалю хризантем – унікальної виставки на Співочому полі. Цього разу ми спустили зірки на землю – створили 10 яскравих композицій, які поєднали у феєричне «Квіткове сузір’я», – зазначає в.о. генерального директора КО “Київзеленбуд” Олексій Король.

Детальніше…


Замість дарувати традиційні квіти на День вчителя, учні та батьки саджають біля шкіл дерева та кущі. Це допоможе зробити повітря біля навчальних закладів чистішим. До акції долучилися 15 шкіл.
Детальніше…


У парку «Совки» в Святошинському районі триває капітальний ремонт. Так, на центральному вході до парку йдуть пусконалагоджувальні роботи із запуску сухого фонтану. А якщо пройти трохи вглиб парку, можна побачити, як йде облаштування шахових майданчиків. Крім того, у парку висаджують дерева, кущі, створюють квітники.

Детальніше…


Територію біля озера Лебедине перетворять на фітнес-парк площею 19,15 га. Зараз розпочинають роботи з першої черги капітального будівництва, яка охопить 3,7 га.

Під час робочої наради за участю в. о. генерального директора Олексія Короля та профільних фахівців КО «Київзеленбуд», КП УЗН Дарницького району, ТОВ «Київгаз» та підрядної організації ТОВ «Комфорт Новостиль», а також депутата Київської міської ради Лариси Дегтярьової були обговорені першочергові заходи щодо облаштування території.

 

Детальніше…


Ми живемо у час технологій і споживання. І не дивно, що з’являються жарти, що якби дерева роздавали безкоштовний WiFi, то люди б засадили ними усю планету. Та ми переконані, що Києву, як і всій Україні, зеленим бути. Адже є такі компанії як Henkel, які у День заснування підприємства висаджують дерева і дбають про екологію.

Співробітники компанії висадили тополі на бул. Тараса Шевченка, а саме ці дерева є рекордсменами з виділення кисню. А ще через встановлення інсталяцій закликають людей дбати про природу.

“Подібні акції – це приклад соціально свідомого бізнесу, коли висаджувати дерева й сортувати сміття – не зобов’язання, а розуміння, що майбутнє в наших руках: здорове, екологічне, чисте”, – зазначає в. о. генерального директора КО “Київзеленбуд” Олексій Король.

Дякуємо КП УЗН Шевченківського району за допомогу у висаджуванні дерев та сприяння у проведенні акції.

1 2 3 24