Дякуємо Управлінню з питань цивільного захисту КМДА та фахівцям КАРС за дезінфекцію у парках імені Т. Г. Шевченка та у «Відрадному», проведену сьогодні.

Також хочемо подякувати тим, хто дотримується карантину та не виходить з дому без нагальної потреби, обмежив соціальні контакти, одягає маски та дотримується дистанції у магазинах та аптеках.

Будьмо відповідальними! Сьогодні не час сперечатися про умови карантину. Сьогодні час захистити себе та близьких, дотримуючись елементарних правил.


Ми продовжуємо спостерігати скупчення людей у парках, особливо це стосується дитячих майданчиків, незважаючи на заборону користування ними та попереджувальні написи.

Якщо працівники наших підприємств будуть бачити, що діти граються на майданчиках чи хтось займається на спортивних – будемо викликати правоохоронні органи! Адже це є адміністративним правопорушенням та тягне за собою накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, відповідно до статті 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Та що страшніше, це може призвести до збільшення кількості заражень коронавірусом.

Тож не наражайте на небезпеку себе, близьких та людей, що вас оточують! Не будьте легковажними до здоров’я та життя людей, щоб не стати причиною хвороби інших!


На завершальній стадії замивка бетонних та пластикових шпунтів. Паралельно ведуться роботи з влаштування шапкового залізобетонного бруса. Попереду ще встановлення протифільтраційного екрана з геотекстилю та ізоляційного шару з геомембрани, а також фільтрів дренажів з піску та щебеню. Як зазначалося раніше, пропозиції громадськості будуть враховані під час благоустрою території.   

Нагадуємо, що розчистку та благоустрій озера планується завершити до жовтня поточного року, щоб озеро вже могло наповнюватися водою.


Нагадуємо, користуватися дитячими та спортивними майданчиками заборонено під час карантину! Така ж заборона діє і в зонах відпочинку на території київських лісів. Це обов’язкова умова дотримання карантину. #covid19  живе найдовше на металевих та дерев’яних поверхнях. Тож дотримуйтеся правил, які допоможуть убезпечити більшість від можливого зараження!

#covid19  #ЗалишайсяВдома  #карантин_НЕканікули

 


☝️Дитячі та спортивні майданчики не місце для проведення часу під час карантину! Та, на жаль, більшість нехтує правилами! Тому ми починаємо розміщувати на майданчиках у наших парках і скверах попереджувальні таблички. У боротьбі з вірусом головна зброя – відповідальність! За себе та своїх близьких!
Дотримання простих правил вбереже вас та інших:
❗️не виходьте з дому без нагальної потреби;
❗️обмежте соціальні контакти;
❗️провітрюйте приміщення;
❗️мийте руки з милом;
❗️обробляйте продукти термічно;
❗️якщо все ж потрібно вийти на вулицю – одягайте маску, рукавички, дотримуйтеся дистанції із іншими людьми мінімум 1,5 метри.

#ЗалишайсяВдома #covid19 #карантин_НЕканікули


 

Цього року Міжнародний день лісу проходить під гаслом ««Ліси та біорізноманіття. Надто цінно, щоб втратити».

Ліси – це життя, це захист, це дім. Ліси запобігають повеням і посухам, протидіють ерозіям і зсувам ґрунту, можуть стримувати навіть пустелі, охолоджують міста, очищують повітря і допомагають боротися зі збудниками хвороб.

Ви знали, що:

  • Київ оточує майже 32000 га лісу;
  • у лісах проживає близько 80% світового наземного біорізноманіття;
  • у людини під прогулянки в лісі зменшується частота пульсу приблизно на двадцять ударів на хвилину, дихання стає спокійнішим;
  • за годину гектар лісу поглинає вуглекислий газ, який за цей час видихає 200 людей.

Незважаючи на карантин, спостерігаємо все ж чимало дітей та шанувальників спорту у наших парках, а також тих, хто вирішив скористатися ситуацією й прогулятися весняним Києвом. Щоб мінімізувати небезпеку, у найбільш відвідуваних парках дезінфікують дитячі та спортивні майданчики, поручні на сходах. Так, сьогодні працівники комунальної аварійно-рятувальної служби та працівники наших КП УЗН провели дезінфекцію у Сирецькому (КП УЗН Шевченківського району) та в Куренівському (КП УЗН Подільського району) парках і на Алеї художників.

Також працівники КП УЗН Оболонського району щодня у парку «Наталка» обробляють дитячі майданчики, сходові поручні хлораміном, який є безпечним для людини і разом з тим є дієвим дезінфікуючим засобом. 

І все ж, ми звертаємо увагу батьків та шанувальників спорту на свіжому повітрі. Зараз саме той час, коли варто все ж лишатися вдома. Наше здоров’я в наших руках!


Сьогодні працівники КП «Святошинське ЛПГ» в рамках виробничої програми висадили  4800 сіянців сосни звичайної та 20 кг жолудів дуба звичайного на ділянці площею 0,9 га у 61 кварталі Святошинського лісництва. Дякуємо Андрію Мальованому та Костянтину Яловому за те, що долучилися! І символічно, що ми це зробили у День Землі!

Висаджування лісу не терпить зволікання. Адже на це природа відводить тиждень-два.  Зараз той час, коли в ґрунті достатньо вологи, земля й повітря поступово прогріваються, і це сприяє інтенсивному росту коріння рослин. Тож наші ЛПГ завжди планують масові висадки саме на цей період.


Висаджування лісу має йти по плану! Бо ж тут головне – не упустити час, коли сіянці можуть прижитися ☝️
Тому + 4 000 сіянців сосни звичайної на 0,4 га у 14 кварталі Конча-Заспівського лісництва висаджено сьогодні! А це значить, що ця ділянка буде виділяти більше корисних фітонцидів 😃
Молодий сосновий ліс вважається найкращим місцем для прогулянок. До складу фітонцидів, які виділяє сосна, входять інгредієнти, що вбивають широкий спектр небезпечних мікроорганізмів, у тому числі, кишкової палички і збудника туберкульозу — паличку Коха. Як зазначають науковці, 1 га соснового лісу щодня продукує близько 5 кілограмів корисних фітонцидів.


1 2 3 33