16 серпня відбулося урочисте відкриття традиційної виставки квітів на території Печерського ландшафтного парку «Співоче поле», присвяченій Дню Незалежності України.

Символічно, що на виставці, присвяченій нашій незалежності, ми розповідаємо про наші перемоги та досягнення. Спорт відкрив Україну для багатьох держав світу. Наші герої – це сторінки слави в історії українського спорту і молоде покоління переможців, які сьогодні є кумирами для мільйонів.

Детальніше…


Розпочинаємо капітальний ремонт скверів на перетині вулиць Закревського та Марини Цвєтаєвої, вулиць Закревського й Милославської у Деснянському районі. Сьогодні перевіряли початок робіт.

Детальніше…


Якою буде нова виставка на Співочому полі, присвячена Дню Незалежності? Чому обрали тему спорту та про кого розповідатимуть інсталяції із 180 тисяч квітів? Про все це розповідали в. о. генерального директора КО «Київзеленбуд» Олексій Король та керівник компанії-оператора Співочого поля «Grand Event» Денис Погорелко
в ефірі програми «День і мегаполісі» на ТРК «Київ».

 


Капітальні ремонти зелених зон відбуваються за концепцією «Безпечно, комфортно, інноваційно». На прикладі парків «Пуща…

Gepostet von КО "Київзеленбуд" am Montag, 12. August 2019


Ви ж пам’ятаєте, що 16 серпня відкривається виставка квітів на Співочому полі, присвячена Дню Незалежності України?!  Символічно розповідатимемо про те, чим і ким варто пишатися, а саме про нашу спортивну гордість, про наших чемпіонів та переможців!

Ми готуємося дивувати вас! Наші районні КП УЗН встановлюють конструкції, висаджують квіти, декорують свої локації за допомогою різних матеріалів. Повірте, це варто буде побачити вживу!

 

  

Детальніше…


На території Броварського лісництва КП «Дарницьке лісопаркове господарство» на автомагістралі Київ–Чернігів відкрито оновлену зону відпочинку «Придорожня». Лісова охорона облаштувала зону всім необхідним для комфортного проведення часу. Тут встановлено 4 альтанки, відведене місце для розведення багаття і навіть заготовлені дрова. Для сміття встановлені контейнери.

Детальніше…


Короткочасний буревій, що пронісся Києвом 08 серпня, став причиною повалення 120 та пошкодження майже 150 дерев на балансових територіях київських комунальних підприємств по утриманню зелених насаджень та столичних лісопаркових господарств. Найбільше шкоди гроза принесла зеленим зонам у Дніпровському та Дарницькому районах. Обстеження територій тривають.

Детальніше…


Сьогодні відбулася робоча зустріч щодо завершення капітального ремонту парку «Пуща Водиця» в Оболонському районі. Капітальний ремонт – це комплексний підхід до вирішення поставлених завдань. Саме тому нарада відбувалася за участю керівництва КО «Київзеленбуд», КП УЗН Оболонського району, Святошинського ЛПГ, а також представників СВКП«Київводфонд», Оболонської РДА, районних відділу контролю за благоустроєм та збереження природного середовища й ШЕУ.    

Детальніше…


Районні підприємства по утриманню зелених насаджень та лісопаркові господарства столиці чи не щодня обходять балансові території з метою виявлення амброзії та вжиття відповідних заходів по її знешкодженню. Адже ця рослина викликає сильну алергічну реакцію у великої кількості людей.

Є кілька ефективних способів у боротьбі із амброзією. Це скошування, виривання з коренем та обробка території, де росте алерген, спеціальним препаратом «Стоп-амброзія».

Детальніше…


У Подільському районі відбулося урочисте відкриття оновленої частини Куренівського парку – місця для відпочинку як з друзями, так і з дітьми. Зокрема, на розвагах малечі  і було зроблено акцент під час капітального ремонту парку – тут відновили автомобільне містечко із дорожніми знаками, розмітками, тунелем та естакадою, створивши сучасну унікальну локацію. Крім того, восени під час  інформаційних тижнів безпеки дорожнього руху тут проходитимуть освітні заходи за участю представників патрульної поліції у м. Києві.

Детальніше…

1 2 3 20