Розпочніть подорож, зазирнувши у замкову шпарину, зробіть селфі із її охоронцями, завітайте до Білого Кролика, посміхніться Чеширському коту і неодмінно загадайте бажання біля магічного пенька. У КП по УЗН Дніпровського району кажуть, що далі буде… З’являтимуться нові герої, а композиції змінюватимуться.
Виставка об’єднує 5 локацій із вертикальними конструкціями, 3D-об’єктами та фотозонами. Для оформлення композицій було висаджено більше 50 тисяч квітів, серед яких петунія, чорнобривці, бегонія та колеус, сальвія, гнафаліум, аурея, сурфінія, цинерарія, очиток, пеларгонія та хлорофітум. Робота над створенням казки тривала 2 місяці.
Виставка “Аліса в країні див” – це гарна можливість для сімейного відпочинку!
Нагадуємо про важливість дотримання правил поведінки – тримайте соціальну дистанцію, одягайте маски та бережіть себе!


Віталій Кличко: “Наступного року ми плануємо реконструкцію Хрещатика. Її не робили багато років, тільки оновлювали асфальт. Тому цього року висаджувати крупномірні дерева не мало сенсу. А ялівець перед початком ремонту пересадять у парки та сквери міста. Каштани ж пересаджувати не рекомендують. Тому перед реконструкцією їх поки і не висаджували на головній вулиці.”

Не робіть із ялівця слона

Віталій Кличко: "Наступного року ми плануємо реконструкцію Хрещатика. Її не робили багато років, тільки оновлювали асфальт. Тому цього року висаджувати крупномірні дерева не мало сенсу. А ялівець перед початком ремонту пересадять у парки та сквери міста. Каштани ж пересаджувати не рекомендують. Тому перед реконструкцією їх поки і не висаджували на головній вулиці."

Gepostet von КО "Київзеленбуд" am Montag, 25. Mai 2020


Біографи Тараса Шевченка стверджують, що Великий Кобзар приходив сюди у роздумах. Марко Вовчок милувалася звідси панорамними краєвидами, а Іван Нечуй-Левицький писав, що важко по всій Європі знайти картину, кращу за цю.
Парк «Володимирська гірка» – візитівка столиці. Та ще на початку 19 століття тут були голі схили. Щоб їх зміцнити та уникнути зсувів, у 1830-х роках на Михайлівській горі почали висаджувати дерева. Сучасну назву парк отримав у 1853 році після встановлення пам’ятника князю Володимиру Великому. Цей скульптурний пам’ятник вважається найстарішим у столиці. Свого часу це був єдиний безкоштовний сад у місті, інші місця відпочинку були огородженими, а вхід до них був платним.
«Володимирська гірка» залишається одним із найулюбленіших місць відпочинку киян та туристів. У травні 2018 року було презентовано відреконструйоване верхнє плато «Володимирської гірки». Це було перше оновлення з 1980 року. Після будівництва пішохідно-велосипедного мосту, що з’єднує парк із Аркою дружби народів, з якого відкривається неймовірний краєвид, відвідувачів стало ще більше.
#ТВІЙПАРК чекає на тебе!


Цей парк створили на місці занедбаної території із не найкращою репутацією. Сьогодні він один із найвідвідуваніших у столиці. Має особливе розташування – на березі Дніпра. Тут встановлено чи не найбільший дитячий майданчик. Для тих, хто любить рух – ворк-аути, поля для ігор, велодоріжка. Арт-об’єкти стають улюбленими фотозонами. Парк вже давно називають золотим стандартом київських парків. Так, це все про парк «Наталка».

Про розмаїття рослин у «Наталці» варто писати окремі статті, адже це справжній ботанічний сад. Кажуть, що у кожної людини є своє дерево – у цьому парку ви точно віднайдете своє. Раніше на цій території росли лише тополі, верби, берези, дуби й клени. Тепер же навесні квітнуть сакури, магнолії і тюльпанові дерева, черемхи Маака, сумаих і яблуні плакучі Зібольда, катальпи та сливи. Влітку прохолоди додають платани, липи і горобини, клени гостролисті Royal Red та Emerald Queen, гінкго білоба та ліквідамбри. Взимку зеленіють хвойні псевдотсуги, туї, ялівець, блакитні ялини та чорна сосни. Форми створюють кущі вейгели, пухироплідника, гортензії, свидини, скумпії, спіреї. А настрій –  сезонні квіти та багаторічні злакові рослини. І щороку цей перелік поповнюється.

Нагадаємо, територія парку «Наталка» була повернута у власність громади завдяки небайдужим мешканцям. У 2017 році офіційно відкрили першу чергу оновленого парку за ініціативи та підтримки мера Києва Віталія Кличка. Загалом було завершено три черги капремонту.

#ТВІЙПАРК чекає на тебе!

 

 


В рамках благоустрою вулиці Хрещатик у лунках висаджують ялівці. Загалом у 50 лунок від вул. Прорізної до вул. Богдана Хмельницького буде висаджено 200 кущів ялівцю  козацького Gold Coast та 50 дерев ялівцю скельного Skyrocket. Висаджені рослини значно покращують естетичний вигляд вулиці, проте є тимчасовим заходом перед початком її реконструкції.

Кущі та дерева ялівцю висаджені контейнерним методом посадки, тож  їх можна буде легко пересадити у парки та сквери Києва.

Нагадаємо, в наступному році розпочинається реконструкція вул. Хрещатик, в рамках якої на центральній вулиці столиці у лунках на бульварній частині будуть висаджені нові крупномірні дерева. Для збереження та догляду за ними передбачено влаштувати автоматичний полив.


Українську вишиванку не сплутаєш ні з я ким іншим одягом. Вона ж особлива. Така різна, у кожного регіону своя, автентична та неповторна, зі своєю символікою та історією. Вишиванку не можна вважати просто одягом – вона має свою силу та енергетику. Можливо, саме тому наш День вишиванки перетворився на всесвітній флешмоб?!

І ми теж одягаємо Київ у вишиванки – висаджуємо орнаменти та створюємо візерунки з квітів. Адже, як ми завжди говоримо, квіти – настрій міста, тож нехай сьогодні і в найближчі місяці він буде саме таким.

 


Кожен київський парк – особливий. Як ось цей, де після капремонту збереглася автентичність. І коли вдається між травневими дощами зловити сонячні промені, його кольори стають ще насиченішими. Цей парк – ціле місто зі своєю інфраструктурою. І не звичайне, дитяче автомістечко з міні-копією справжніх магістралей із дорожніми знаками, розмітками й тунелями і казковими мешканцями. І одразу уявляємо парк «Куренівський».

У серпні 2019 року було відкрито оновлену частину парку з відремонтованим автомістечком, сухим фонтаном з кольоровою підсвіткою та всіма елементами благоустрою, які влаштовуються в сучасних парках: доріжками, лавами, урнами, дитячими і спортивними майданчиками, поливо-зрошувальною системою, освітленням, відеоспостереженням та сигнальними кнопками. Під час капремонту у парку з’явилися нові дерева та кущі, багаторічні квіти та злакові рослини. Озеленення продовжили й цього року – завершується висаджування близько 40 дерев (ялини блакитні, берези, глід, туї, сливи), більше 400 кущів (дерен, ялівець, гортензія, кизильник, пухироплідник) і влаштовується 9300 кв. м. газону

#ТВІЙПАРК чекає на тебе!


Кожен київський парк – особливий. Як ось цей, де після капремонту збереглася автентичність. І коли вдається між травневими дощами зловити сонячні промені, його кольори стають ще насиченішими. Цей парк – ціле місто зі своєю інфраструктурою. І не звичайне, дитяче автомістечко з міні-копією справжніх магістралей із дорожніми знаками, розмітками й тунелями і казковими мешканцями. І одразу уявляємо парк «Куренівський».

У серпні 2019 року було відкрито оновлену частину парку з відремонтованим автомістечком, сухим фонтаном з кольоровою підсвіткою та всіма елементами благоустрою, які влаштовуються в сучасних парках: доріжками, лавами, урнами, дитячими і спортивними майданчиками, поливо-зрошувальною системою, освітленням, відеоспостереженням та сигнальними кнопками. У парку з’явилися нові дерева та кущі, з кожним сезоном все пишнішими стають багаторічні квіти та злакові рослини. Цього року у парку «Куренівський» буде висаджено ще близько 40 дерев (ялини блакитні, берези, глід, туї, сливи), більше 400 кущів (дерен, ялівець, гортензія, кизильник, пухироплідник) і влаштовано 9300 кв. м. газону

#ТВІЙПАРК чекає на тебе!


Щоб вловити особливий настрій цього парку, ми прийшли сюди сонячного ранку. Коли ще відвідуачів не так багато і парк тільки починає прокидатися від прохолодної травневої ночі. Ми звикли, що тут завжди людно, гамірно, весело та затишно водночас. Що діти займають весь відведений їм простір. Що на доріжках завжди можна зустріти бігунів, а на спортмайданчиках завжди хтось за когось вболіває. Закохані знаходять свою лавку. Хтось годує качок. Хтось селфиться. Місце позитивних емоцій – так називають парк «Перемога» у Дніпровському районі.

Першу чергу капітального ремонту парку «Перемога» було відкрито у 2018 році, в 2019 році – другу. Непрохідні хащі, де раніше було не надто безпечно гуляти навіть компанією, перетворилася на сучасний парк із зручною інфраструктурою, майданчиками для ігор та спорту, громадською вбиральнею, унікальними арт-об’єктами, освітленням та поливо-зрошувальною системою. Завжди доглянутий парк з кожним сезоном стає все зеленішим, яскравішим та комфортнішим.

#ТВІЙПАРК чекає на тебе!


Ранок розпочався із підрахунку понівечених дерев внаслідок сильного вітру, що вчора гуляв столицею.

Перші дзвінки про пошкоджені дерева почали надходити до аварійно-диспетчерської служби КО «Київзеленбуд» вчора о 16 год. Загалом було 17 викликів, з них про повалені дерева – 12.

Працівники районних КП УЗН нарахували ще 25 повалених дерев та 18 пошкоджених на своїх балансових територіях. Найбільше постраждав Деснянський район – там впало 10 дерев, а от Голосіївський район негода оминула. Прибирання територій триває.

Синоптики кажуть, що травень і надалі буде примхливим, з грозами та шквальними вітрами, тож будьте обережними та дотримуйтеся правил!

 

1 2 3 38