Дерева, як і люди, мають свій граничний вік, вони також хворіють, всихають, а відтак стають небезпечними – такі дерева можуть впасти будь-якої миті.

Міська станція захисту зелених насаджень, що входить до КО «Київзеленбуд», крім оздоровлення рослин, займається і питанням безпеки. Задля запобігання виникнення аварійних ситуацій фахівці станції проводять санітарну обрізку, видаляють сухостійні й аварійні дерева, зокрема, на території державних закладів освіти, охорони здоров’я та культури.

Сьогодні піклувалися про безпеку біля дитсадка № 452 на вул. Ентузіастів, 41/2. На території дитячого навчального закладу првоели обстеження дерев та відповідно до акту обстеження видалили дві тополі, які вже були сухостійними та нависали над дахом будівлі. Робота була доволі складною, адже діаметри дерев – 108 см та 124 см.

Вчасне видалення таких дерев – це, перш за все, запорука безпеки!


Сьгодні ми обговорюємо озеленення в містах на «Зелені Міста України 2019» – щорічній конференції для спеціалістів з благоустрою та озеленення в Україні . Це можливість поділитися досвідом, отримати відповіді на важливі питання, знайти альтернативні підходи.
Олексій Король, в. о. генерального директора КО «Київзеленбуд» під час виступу звернув увагу на те, що більше 40% площі столиці займають зелені насадження і особливістю є те, що на її території до 200 об’єктів природно-заповідного фонду загальнодержавного та місцевого значення загальною площею 20,1 тис. га.
Олексій Король звернув увагу на сучасні підходи до благоустрою та утримання парків, на важливість врахування потреб людей різного віку та інтересів під час оновлення зелених зон. Також він розповів, що видовий склад міських насаджень дещо змінився, з’являються нові насадження, які додають нашому місту нових барв та форм.
Очільник КО «Київзеленбуд» відзначив, що у 2015-2019 роках підприємство відремонтувало та реконструювало більше 400 зелених об’єктів, було встановлено 380 дитячих майданчиків та 170 спортивних, висаджено більше 60 тисяч дерев та 47,5 тисяч кущів.

#КиєвуЗеленимБути


Зі святом, наші герої!

З Днем Збройних сил України!

Бережіть себе!


Київ засніжило. Та ми були до цього готові.

Працівники районних КП УЗН з самого рання прочищають балансові території від снігу та ожеледі. Загалом столичні парки, сквери та інші зелені зони сьогодні прибирають 643 працівники наших підприємств. Для розчищення територій залучили 47 одиниць техніки, на посипання доріжок пішло майже 17 тонн протиожеледних засобів.


У кожному районі столиці ремонтуються сквери. І це важливий напрямок роботи КО «Київзеленбуд». Адже сквери біля будинків – це значна частина нашого повсякденного життя. Від атмосфери в них часто залежить наш настрій. Сквери мають бути затишними, безпечними і зручними.

Наприклад, в Голосіївському районі тривають роботи одразу в кількох скверах.

Детальніше…


КО «Київзеленбуд» розпочинає кампанію попередження самовільних порубок ялинок у передноворічний період 2020 року.

Так, на території лісопаркових господарств, що входять до складу КО «Київзеленбуд» особливу увагу приділятимуть охороні хвойних насаджень молодшого класу віку, які примикають до автодоріг і залізничних шляхів. Передбачені спільні рейди та патрулювання із залученням працівників державної екологічної інспекції та посадовців патрульної поліції. Крім того, метою збереження хвойних красунь від варварського ламання та викрадення з парків, скверів та інших зелених зон Києва, працівники районних КП УЗН оброблятимуть дерева спеціальними речовинами, які в теплому приміщенні «розкриваються» різким неприємним запахом, здатним зіпсувати будь-яке свято.

Звісно, за кожне порушення є відповідне покарання. Відповідно до чинного законодавства, розмір шкоди, заподіяної зеленим насадженням незаконною вирубкою хвойних дерев в межах міста та інших населених пунктів (постанова КМУ від 08.04.1999 № 559), становить від 1152 грн. до 1852 грн. (залежно від розміру дерева).

Детальніше…


Відбулася інспекція капітального ремонту парку «Совки» в Святошинському районі.
В. о. генерального директора КО «Київзеленбуд» Олексій Король пояснює, що особливість парку в тому, що це лісопарк і важливим завданням було зберегти та підкреслити атмосферу, притаманну цьому місцю: «Під час капітального ремонту ми ставили за мету створити сучасний простір для затишного дозвілля».

Детальніше…


Відбулася інспекція капітального ремонту парку «Совки» в Святошинському районі. Парк «Совки» офіційно створено 1976 року. Загальна площа – 35,4 га. Він є частиною відомого урочища «Скарбовий ліс».

В. о. генерального директора КО «Київзеленбуд» Олексій Король пояснює, що особливість парку в тому, що це лісопарк і важливим завданням було зберегти та підкреслити атмосферу, притаманну цьому місцю: «Під час капітального ремонту ми ставили за мету створити сучасний простір для затишного дозвілля. І як зазначають місцеві мешканці, з початку капремонту, зокрема, після встановлення дитячого майданчика та спортивних знарядь, кількість відвідувачів помітно збільшилася».

Детальніше…


Куренівський парк продовжує оновлюватися і поступово перетворюється на маленьку країну  розваг для дітей.

«У кожного парку є свої відвідувачі, свій напрямок, своя автентичність. І це важливо зберегти, проєктуючи капремонти та реконструкції парків. Тому крім автомістечка, яке безперечно є улюбленою розвагою малечі, у Куренівському парку облаштували ще 4 локації для маленьких відвідувачів», – розповідає в. о. генерального директора КО «Київзеленбуд» Олексій Король.

Детальніше…


При Управлінні міської станції захисту зелених насаджень КО «Київзеленбуд» у цілодобову режимі роботи функціонує аварійно-диспетчерська служба (АДС), яка ліквідовує наслідки негоди, аварійні ситуації, які виникають у зв’язку із падінням чи пошкодженням дерев.

Сьогодні бригада АДС прибирала дерева, які не витримали сильних поривів вітру. Перший виїзд був за адресою вул. Тулузи, 6 у Святошинському районі – неподалік від школи № 198 зламалося дерево. На території самого освітнього закладу працівники МСЗЗН протягом місяця провели обстеження зелених насаджень, видалили 4 аварійних та провели санітарну обрізку ще 40 дерев. Згідно з Правилами утримання зелених насаджень у населених пунктах України, затверджених наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 10.04.2006  № 105, відповідальність за зелені насадження  несе балансоутримувач території, на якій вони ростуть. Проте балансоутримувач території, де росло дерево, не звернув уваги на аварійний стан дерева. На щастя, ніхто не постраждав, а припарковані під деревом автомобілі дивом уціліли.

Детальніше…

1 2 3 27