Офіційно відкрили екостежку у Виноградарському лісі Святошинського ЛПГ

«Екостежка у Виноградарському лісі» – це про ліс, його мешканців, повагу до природи й екологічну грамотність. Такі проєкти затишні, адже вони для дітей, для сімейного відпочинку, для спілкування між дорослими й дітьми, вони допомагають розуміти світ, що нас оточує.

По маршруту екостежки встановлені стенди з інтерактивними елементами. Інформація набагато краще сприймається, якщо щось можна перевернути, кудись зазирнути, щось натиснути. Тож прогулюючись у Виноградарському лісі, ви недмінно маєте натрапити на інфостенд біля вхідної групи зі схемою та QR-кодом квест-програм, на стенд з окулярами «Знайди тваринку», стенд-вгадайку із поворотними сотами, який знайомить із флорою, стенд «Орнітологія» про птахів, стенд-квест, що розповідає про фауну та стенд «Людина і ліс».

«Ми із цікавістю спостерігали, як проєкт з простої ідеї спочатку вимальовувався на папері, а потім втілювався у життя. Проєкти Громадського бюджету – це можливість киян безпосередньо взяти участь у формування простору міста. Дякуємо Олексію Коваленку, ініціатору й автору проєкту, за ідею, за цікаві рішення. Екостежка стала продовженням нашої співпраці із громадою Виноградаря. Вже є еко-майданчик «Равлик», а попереду ще екостежка «Здоров’я», – зазначив Олексій Король,  в. о. генерального директора КО «Київезеленбуд».