У парку «Совки» відбулася інспекція капітального ремонту

Відбулася інспекція капітального ремонту парку «Совки» в Святошинському районі.
В. о. генерального директора КО «Київзеленбуд» Олексій Король пояснює, що особливість парку в тому, що це лісопарк і важливим завданням було зберегти та підкреслити атмосферу, притаманну цьому місцю: «Під час капітального ремонту ми ставили за мету створити сучасний простір для затишного дозвілля».


Тож відтепер у парку «Совки» є периметральний екомаршрут, протяжністю майже 2 км та центральна алея створені із фібробетону, стежки з гравію поміж дерев, сучасні лави та урни для сміття. У 2018 році був влаштований яскравий дитячий майданчик площею 250 кв. м., який одразу став улюбленим місцем для ігор у малечі. Цього року встановили ще два. Для спортсменів облаштували майданчик з гумовим покриттям площею майже 400 кв. м. із сучасними тренажерами.
Однією з родзинкою парку «Совки» стала шахова альтанка, в якій встановили 20 столів із шахівницями.
Слід зазначити, що з моменту створення парку територія ніколи не освітлювалися. Під час капремонту вздовж центральної алеї, біля дитячих та спортивних майданчиків встановлено 85 опор із сучасним LED-освітленням. Заплановано встановити ще 92 опори. Для легкого орієнтування у парку встановлені навігаційні таблички. В рамках програми «Безпечна столиця» встановлять 51 камеру відеоспостереження та 10 сигнальних кнопок. Зараз триває будівництво приміщення для громадської вбиральні та будинку садівника.
Центральним елементом вхідної групи став «сухий» фонтан з різнокольоровою підсвіткою. На зимовий період водограй консервується. По обидва боки від фонтану висадили спіральні лабіринти з туй та клумби, які висадили хвилями.
У 2018-2019 роках було висаджено майже 130 дерев та 4760 кущів білого дерну вздовж огорожі парку.
Парк «Совки» – це природна зелена зона відпочинку, де кожен знайде свої позитивні емоції.