Липовою алеєю називають сквер між будинками на просп. Володимира Маяковського, 15-Б та вул. Оноре де Бальзака, 14 у Деснянському районі. У липні цього року тут було розпочато роботи з капітального ремонту. Його площа 2,4 га.
Під час першої черги проводилися роботи на площі 1,4 га. Вже влаштовано 4500 кв. м. прогулянкових доріжок та 700 кв. м. велодоріжок із ФЕМ, встановлено 12 лав та 24 урни для сміття. Поруч із Липовою алеєю у сквері на вул. Архітектора Ніколаєва збудували дитячий майданчик з гумовим покриттям, загальна площа якого склала 363 кв. м.
У сквері вже зеленіє газон на 1,15 га, висаджено 1200 різних кущів та 50 дерев – 36 європейських лип, 8 ялин, 5 катальп. Для поливу насаджень влаштовано систему поливу у першій черзі, розбиту на 13 зон.
Липова алея частково освітлюється – на центральній алеї встановлено 9 опор. Для освітлення всього скверу буде встановлено ще 35 опор.
Попереду роботи із влаштування поливо-зрошувальної системи у другій частині, завершення влаштування доріжок, озеленення на території 1 га та створення системи відеоспостереження.
 

 

Загальна площа зелених зон та лісопаркових територій майже 400 кв км. Це майже як площа литовської столиці – Вільнюса. За останні п’ять років у столиці відремонтували та реконструювали майже 400 парків і скверів. Ще 370 земельних ділянок отримали статус скверу, парку чи зеленої зони. За ці роки в парках відремонтували та збудували нових 16 фонтанів. Зокрема, у Сирецькому та Куренівському парках, парку «Совки» та парку Партизанської слави тощо. У планах міста – продовжити капремонт знакових і популярних парків для комфортного та безпечного дозвілля киян та гостей міста.Тут варто прогулятися – затишна алея, сучасна доріжка для тих, хто любить велосипеди, ролики, скейти, гіроскутери. Поруч величний богатир 😉 Тут яскраво вдень і по-особливому чарівно ввечері…Найстаріший фонтан столиці «Самсон» з ротондою» відреставрували. Він оновлений за проєктами Юрія Лосицького та Валентини Шевченко, які відтворювали його у 1981 році на автентичних фундаментах 18 століття в автентичних формах українського бароко.


Це фонтан в оновленому сквері на Оболонській площі, 6. Він пішохідний, тобто між струменями води можна гуляти.
Фонтан працює щодня з 11:00 до 13:00 та з 17:00 до 21:30. О 20:00 починається світло-музичне шоу.
За необхідності фонтан вимикатимуть для проведення технічних робіт.
 


10 історій з улюблених мультфільмів, 350 тисяч квітів, інсталяції для селфі та сімейних фото. І все це – «Мульт-ленд» на Співочому полі! Приходьте з дітьми, друзями, батьками і збережіть ще один спільний яскравий спогад.
Виставка триватиме до 13 вересня. 
 


Ліси – зелене багатство Києва, а точніше майже 32 тисячі га справжнього скарбу. У столичних лісах 85% соснових насаджень. Проте є і дуби, берези, осики, вільхи та інші листяні красені.
У лісах дихається легше, думається спокійніше, відчувається інакше. За одну годину гектар лісу поглинає вуглекислий газ, який за цей час видихає 200 людей.
Дбати про київські ліси – завдання наших ЛПГ.


Фонтани завжди були і залишаються справжніми магнітами, які притягують людей. Шум води, гра хвиль, а якщо додати до цього ще кольори та різні сценарії – отримуємо справжні шоу, від яких неможливо відірвати погляди. І дітей також.

 

1 2 3 7