8 липня ми відзначаємо тепле та особливе свято – День родини. Обійміть своїх близьких, знайдіть час та приділить їм увагу, зателефонуйте, напишіть. Або ж влаштуйте сімейну прогулянку у парку. Час, проведений разом – особливо цінний. А ми будемо дбати, щоб він був ще й комфортним


Ви його впізнаєте з перших кадрів – парк «Наталка» на березі Дніпра. Коли сутінки огортають місто, він забарвлюється в особливі кольори – затишні, теплі, романтичні…


Ви давно гуляли бульваром Лесі Українки? Посеред шумного міста, коли здається, що час біжить невблаганно, зупиніть погляд на яскравих квітах. Насолодіться красою троянд сповна…Поки дорослі знемагають від спеки, діти щиро радіють водограям у парках: ловлять воду в долоні, обливають один одного, а дехто влаштовує справжні купання. Їхня безпосередність не може залишати нас байдужими.
Коли діти щасливими повертаються з прогулянки у парку – це найкраща оцінка нашій роботі. 


Як часто ви гуляєте вечірнім парком? У час, коли стихає спека і сонце ховається за небокрай, Дніпро стає кольору зоряного неба, дерева завмирають, мов декорації до театральної вистави, а водограї по-особливому співають…
Впізнаєте улюблений парк у променях ліхтарів?
#ТВІЙПАРК чекає на тебе!


Окремо пластик, папір та скло. У 15 парках столиці буде встановлено 100 контейнерів для роздільного збору сміття. Перші з’явилися у парку з водними об’єктами на Троєщині.
Відсортоване сміття відправлятимуть на переробку.


Перший тестовий запуск світлового пішохідного фонтану у парку Партизанської слави – він переливається і світиться різними кольорами. І вже зібрав біля себе перших шанувальників.
Нагадуємо, що капітальний ремонт у парку Партизанської слави завершується. На вхідній групі відвідувачів зустрічатиме ось цей красень з 5 арок.


Мер Києва Віталій Кличко проанонсував завершення другої черги будівництва парку на Троєщині, який відповідає сучасним стандартам благоустрою місць відпочинку:
«Наше завдання зробити все для того , щоб Київ відповідав сучасним стандартам для того, щоб парки не були захаращені, для того, щоб кожен з мешканців отримував велике задоволення від наших парків, скверів, щоб вони відповідали найкращим європейським стандартам».


 

 

1 2 3 5