Коли Київ поверне першість найзеленішої столиці Європи?

Зростання Києва як сучасного мегаполісу має екологічні наслідки – погіршення якості повітря, підвищення температури за рахунок утворення "теплових островів", засипання та занедбання озер та річок. Вони пов'язані із скороченням рівня озеленення столиці. Якщо раніше Київ вважався найзеленішим містом Європи, то зараз ситуація кардинально змінилася. Що з цим робити поговоримо із Олексієм Королем, в. о. генерального директора КО "Київзеленбуд" та активістом Олександром Томазовим, ГО "Велодарниця".Svitlana Vovk Олексій Якименко @Αλέξανδρος τόμος https://i-ua.tv/programs/tochka-zoru/26599-koly-kyiv-poverne-pershist-naizelenishoi-stolytsi-yevropy#Київ #озеленення #Київзеленбуд #якість_повітря #захист_від_пилових_бурь #теплові_острови #зелені_насадження

Gepostet von Я-UA am Donnerstag, 7. Mai 2020


Про роботу наших працівників, вакантні робочі місця та чи підуть українці працювати в комунальну сферу за 6-8 тисяч грн., пропонованих Урядом.
На Співочому полі цвітуть більше 500 тисяч квітів – тюльпани,нарциси, гіацинти, мускарі. Цього року виставка працює в онлайн-режимі.

 

 


У київських парках і скверах тривають ремонтні роботи, а в теплицях районних КП УЗН вирощуються квіти для столичних клумб. Робота у КО “Київзеленбуд” та в наших підприємствах кипить навіть за умов карантину – комфорт міста перш за все.

 

 


Під час карантину сміття у парках та скверах поменшало, а от крадіжки рослин тривають. Про це розповів в. о. генерального директора КО “Київзеленбуд” Олексій Король журналістам СТН телеканалу “Київ”.


Про створення писанки, її значення та унікальність в. о. генерального директора КО “Київзеленбуд” розповів у прямому ефірі телеканалу “Київ” для програми “Ранок по-київськи”.


Олексій Король в інтерв’ю для “Вечірнього Києва” відповів на більшість запитань, з якими найчастіше до нас звертаються: як проводяться акції з висаджування дерев, чи впливає карантин на роботу наших підприємств, що з каштанами на Хрещатику, які дерева можна саджати в місті, чому дерева обрізають та ін.
Читайте тут – Життя після карантину: чи залишаться каштани на Хрещатику?


Краще один раз побачити.
Як виглядає зараз ділянка лісу біля метро Лісова, що висадять у найближчий час у центрі столиці, в яких парках ведуться роботи – Олексій Король для програми “Ранок по-київськи” на телеканалі “Київ”. 

Краще один раз побачити :)Як виглядає зараз ділянка лісу біля метро Лісова, що висадять у найближчий час у центрі Києві, в яких парках ведуться роботи – Олексій Король для програми Ранок по-київськи.

Gepostet von КО "Київзеленбуд" am Mittwoch, 1. April 2020

1 2